Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Modelka Lia Kees má talent na miliardáře: Po krušném rozchodu sbalila dalšího pracháče

Lia Kees
Zdroj: Se souhlasem Lii Kees
+ Další 3 fotografie
láska

Miss Europe 2016 Lia Kees (26) již několikátý týden si užívá na dovolené v prosluněném Španělsku a rozhodně tam není sama. Kromě přátel dělá společnost modelce tajemný miliardář, o kterém Lia eXtra.cz řekla pár slov, ale jeho identitu zatím prozrazovat nechce. 

Modelka Lika Kees nedávno prošla nelehkým rozchodem s miliardářem Richardem Chladem. V posledních pár týdnech se ale zdržuje ve Španělsku, a jak sama říká, bere to jako naprostý restart a znovunalezení své cesty.

Lia hovoří o rozchodu jako o jednom z temných období ve svém životě, které ji ovšem nezlomilo.

"Uvědomila jsem si, jak silná vlastně jsem. Ustát pomluvy, všechen ten hnus a veřejný lynč, bylo občas velmi nepříjemné a psychicky náročné, ale zvládla jsem to. Samozřejmě za podpory mých nejbližších lidí, jejichž přítomnosti si ve svém životě nesmírně vážím," řekla eXtra.cz.

"Přehodnotila jsem spoustu věcí, naučila jsem si vážit doopravdy dobrých lidí. Absolutně se mi změnil okruh přátel, což také přičítám změně směru svého života," pokračuje.

Po návratu ze Španělska bude mít modelka plné ruce práce. "Po návratu mě čeká focení na titulní stranu mezinárodního pánského časopisu."

Slova plná lásky o tajemném miliardáři

Po divokém rozchodu Lia nezůstala dlouho sama. V současné době je zamilovaná do tajemného milionáře, o kterém zatím nechce prozradit nic bližšího.

"Je to neuvěřitelný gentleman a dopřává nám tu nejen komfort a zázemí, ale díky jeho vytříbenému vkusu dokázal vybrat také ty nejlepší kousky, jimiž budeme zdobit galavečer, který nás v příštím týdnu čeká. Španělsko je úžasné a cítím, že tento výlet přišel v ten pravý čas," dodala.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy