Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Modelka Budková ukázala svoji maminku: Vypadá spíše jako její sestra!

Maminky Terezy je skutečně pořádný kus.
+ Další 4 fotografie
Silikonová kráska Tereza Budková (25) se ukázala minulý týden ve společnosti po boku své matky. Ta vedle ní spíše působila jako její lehce starší sestra. Alespoň je vidět, po kom Tereza sdělila svoji krásu!

Většinou se na akcích objevuje se svými kamarádkami z modelingu, ale nyní udělala výjimku. Na jednu z party totiž vytáhla i svoji matku. Kdo ale obě nezná, těžko by tipoval, že k sobě mají tyto dvě takový rodinný vztah.

Tereza společně se svojí maminkou Martinou Kantorovou spíše připomínají sestry než matku s dcerou. Však si to také každý na party pletl a udivoval se, že takhle skvěle může vypadat žena, jež má za dceru pětadvacetiletou modelku.

Budková nyní prožívá novou kapitolu svého života. Tvoří totiž pár s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Nedávno se ke vztahu konečně otevřeně přiznala a také uvedla, že plánuje pracovat v USA, aby byla svému příteli nablízku. Tak uvidíme, zda jim to společně vyjde…

Mohlo by vás zajímat

Další články