Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Modelka Andrea Verešová začala NAVRHOVAT ŠATY. Jenže nevypadají její modely AŽ PŘÍLIŠ LACINĚ?

O decentní módě nemůže být moc řeč.
+ Dalších 8 fotografií
Slovenská kráska Andrea Verešová (37) už možná cítí, že na modeling začíná být trošku starší, tak začala fušovat módním návrhářům do řemesla. Dokonce už představila svou novou kolekci. Jenže lidé jsou z jejích šatů dost na rozpacích. Nepřehnala to už s tím sexy nádechem?

Andrejka je ženou mnoha tváří, chce si prostě vyzkoušet všechno, tak proč třeba nešít šaty. Netrvalo dlouho a světlo světa spatřila kolekce šatů, která je přesně podle modelčina gusta, což je i vidět. Spousta módních stylistů se často shodovala, že modelčin vkus je tak trochu podobný tomu ruskému, který má tendence přehánět.

Když už ty šaty nejsou tolik zdobené, jak to má jinak Andrea ráda, tak musejí být aspoň hodně vyzývavé. Jenže u některých outftitů už si člověk říkal, jestli to není přes čáru a nevypadá to jako oblečení pro luxusní společnice. Přeci jen nějaké ty průstřihy až k pupku by kdejaká děva ocenila.

Ale bývalá slovenská Miss to vidí jinak. Splnila si sen a doufá, že jako návrhářka sklidí úspěch. A asi je jedno, u jaké sociální skupiny.

„Je to to, po čem jsem vždy toužila. Lákalo mě vytvořit vlastní linii a nahlédnout tak do tohoto světa z druhé strany přehlídkového mola,“ říká Andrea. „Je to pro mě velká výzva, ale hrozně mě to baví. Sama jsem měla pocit, že mi chybí v šatníku dost originálních, ale univerzálních šatů, které bych využila jak na moderování, tak třeba na večeři. A z výsledku jsem sama nadšená,“ řekla Andrea Verešová, která svoji kolekci připravila s kamarádkou, módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou.

Posuďte samy, dámy, jestli byste si takové oblečení vzaly někam do společnosti, nebo si to necháte ujít, abyste zbytečně neprovokovaly. Jen jsme zvědaví, s čím modelka přijde příště. Třeba se rozhodne, že ani návrhářství už ji nebaví a bude třeba astronautkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články