49. filmový festival v Karlových Varech po příjezdu Mela Gibsona úspěšně začal. A co by to bylo za zahájení bez večírku a bez nakrucování na červeném koberci?

Úroveň festivalu nastavují i účastníci svým chováním a vzezřením. Když přihlédneme k opileckým skandálům, které se konají každoročně, a k tomu, že celebrity obyčejně neví, co si vzít na sebe, na večírku díky tomu můžeme vidět džíny a velké večerní dohromady, je laťka úrovně festivalu nastavena zatím velmi nízko.

Ale byly k vidění tradičně i výjimky. Jako vždycky zářila Andrea Verešová a v krásné róbě se ukázala i Aňa Geislerová.

Andrea Verešová Verešová představuje vždy vrchol festivalu. Na zahájení se ukázala v róbě od Natali Ruden a že to byl pohled.

Aňa Geislerová Herečka zvolila splývavé šaty v antickém stylu, ve kterých vypadala jako bohyně.

Olga Menzelová Manželka režiséra Jiřího Menzela zvolila jednoduchý overal se zajímavě zdobenými rukávy. Tento model patří k těm lepším, i když by to chtělo trošku více šmrncu. Vyměnili bychom oranžové psaníčko za elegantnější. Nejlépe za menší a v nějaké luxusnější barvě, jako je bílá, stříbrná nebo zlatá.

Lenka Vacvalová I když Lenku považujeme za dost dobře oblékanou ženu, tak tady se jí to moc nepovedlo. Šaty vypadají zbytečně usedle a dovolujeme si říct, že takto si představujeme vdovu jdoucí přímo z pohřbu manžela.

Jana Doleželová Slavná zlatokopka se snažila být jako vždy sexy a jako vždy se jí to moc nepovedlo. Šaty působí lacině, i když jsou také od Natali Ruden.

Beata Rajská Návrhářka u nás dostává body navíc už jen proto, že na sobě nemá černou barvu. Šaty jsou vkusné, nápadité a s vhodnými doplňky.

Jitka Čvančarová Herečka se odvážila přijít na zahájení bez podprsenky! Šaty korálové barvy jí moc slušely a jsou značky Soline.

Gábina Partyšová Gábina zvolila šaty se zajímavými průstřihy. Model na nás ale působí nudně a lacině.

Barbora Mottlová Herečka, kterou můžete znát z Ordinace v růžové zahradě, příjemně překvapila. Šaty zdobené krajkou vypadají luxusně, ale ne fádně.

Petra Faltýnová Petra byla ozdobou červeného koberce. Šaty značky Lanvin a boty jsou dokonalé.

Berenika Kohoutová Tady je vidět marný pokus o originalitu. Šaty samy o sobě se hodí spíš na letní venkovní party než na večírek ve Varech. Tyrkysové psaníčko jakbysmet a boty bychom rovnou vyhodili do popelnice.

Tereza Brodská Prvně Terezu chválíme za to, jak nenásilně zkombinovala psaníčko s botami. S malými černými nic nezkazila, ale také se mohla trochu odvázat.