Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mobilům je 40! Hezuckého stál ten první sto tisíc, jak vzpomínají na své mobilní začátky ostatní celebrity?

Tuhle parádu kdysi míval Dj. Uwa, jako jeden z prvních v Praze!
Zdroj: facebook

Mobilní telefony slaví 40 let od uskutečnění prvního hovoru a celý svět vzpomíná na své bezdrátové začátky. Nejinak to mají i české celebrity, které na své první "cihly" vzpomínají s úsměvem.

"Můj první mobil? To byla Nokia 5110," vzpomíná Tereza Kerndlová (26). "Byl úžasný, měl zelený display, kostičkovanou grafiku a k tomu nádherné podsvícení klávesnice. Když jsem ho dostala, fakt jsem se cítila jako bůh," zasní se ještě dnes Terezka a za pravdu jí dává Alice Bendová (39).

"Naštěstí jsem nevlastnila ten dvacetikilový kufr, ale jen »cihlu« jménem Nokia 5110. Pamatuju doby, kdy jsem platila i příchozí hovory, to bylo, tuším, v roce 1995. Co vám budu povídat, frajeřina to byla neskutečná," směje se při vzpomínce Alice.

Vtipnou vzpomínku přidává i moderátor a provozovatel obchodu s luxusním nábytkem CozyConcept Patrik Hezucký (44), který v dřevních dobách potřeboval telefon k prvním krůčkům v podnikání. "Můj první telefon byl Benefon Delta. Stál mě tehdy sto tisíc a cena hovoru byla deset korun za minutu. A to i u příchozích hovorů! To byly tenkrát časy..."

A DJ Uwa (41) dodává další postřeh: "Můj první mobil byl velkej a těžkej jak del. Vážil asi 20 kilo a minuta stála snad sedmdesát korun. Když jsem si ho položil v kavárně na stůl, tak se stůl rozpůlil."

Související články

Další články