Určitě si pamatujete, jak mluvčí České televize Alžběta Plívová šokovaným divákům tvrdila, že v Česku je Jim Carrey, že ho přeci jasně poznala, a několik hodin tvrdošíjně odmítala, že by to mohl být nepovedený dvojník. O podivném psychickém rozpoložení Plívové jsme tehdy psali ZDE a pak ZDE.

Alžbětu Plívovou nachytali fotografové v rozpálených Varech po boku tajemného muže. Všimněte si, že Plívová nese pokrývku hlavy v ruce. V takovém vedru to může znamenat vážné ohrožení jejího zdraví. Ten chlap vedle ní vypadá trochu jako její manžel Dan Bárta, ale báli jsme se Bětku oslovit. Také to může být Brad Pitt. Nebo třeba Morgan Freeman. Ve světě Bětky Plívové je možné fakt všechno.

Ve fotogalerii najdete další slavné páry, které do Varů zamířily. Napíšeme vám do galerie, kdo to podle nás je. Ale můžeme se seknout. Třeba vedle hokejisty Šlégra jde podle nás jeho manželka Lucie. (Bětko, fakt to není Cameron Diaz?)

Ve Varech se objevila také Bára Basiková po boku Petra Poláka. (Bětko, víme, ten chlap vypadá trochu jako Kurt Cobain (48), ale fakt to není on.)

Po delší době se na veřejnosti objevila Zuzana Belohorcová s přítelem Vlastou (nebo je to fakt Dolph Lundgren?).

Největší pozornost ale byla upřena na Leoše Mareše. Ten ukázal díru na kalhotách a pak zajímavou ženu. Plívová dlouho všem tvrdila, že ta holka v šatech lososové barvy musí být Monica Bellucci. My si tedy myslíme, že by se mohlo jednat o dceru Daniela Volopicha Valentinu, ale my víme o celebritách prd. Více o slavných párech ve Varech vám prozradí tiskové oddělení České televize.