Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mlátička Chris Brown opět na scéně! Takhle měla po jeho útoku skončit další nebohá oběť

Chris Brown je zkrátka nepoučitelný.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
S novým rokem se na Chrise Browna sneslo i nové obvinění. Během večírku v Las Vegas údajně napadl ženu. Jak Brown, tak jeho mluvčí však veškerá nařčení popírají.

Tak dlouho se Chris Brown (26) kál, že už je polepšený a lituje svého násilnického chování v minulosti. Hned od prvních dnů nového roku je ale znovu v hledáčku policie. Brazilská modelka Liziane Gutierrez ho obvinila z fyzického napadení.

Gutierrez byla na novoroční party, která probíhala v jeho hotelovém apartmánu v Las Vegas. Dle svých slov si Browna chtěla vyfotit, když si jí r'n'b zpěvák všiml. Mobil jí vzal, udělal scénu a jako přídavek jí dal pěstí do obličeje. Fotku s monoklem Brazilka následně publikovala online.

Jinou verzi celého incidentu však podává Brownův mluvčí: „Zdá se, že lživá obvinění jsou specialitou slečny Gutierrez. Slečna Gutierrez byla vyhozena ze soukromé party v Palms Casino Resort kvůli rušivému a kontrole se vymykajícímu chování. Mobil jí byl při vstupu odebrán ochrankou, její tvrzení, že byla napadena Chrisem Brownem kvůli focení, je holý výmysl.“

Obvinění popírá také sám hudebník. „Neznám tuhle dě*ku. Je stará jako prach. Je to ta nejošklivější ženská, jakou jsem kdy viděl,“ vyjádřil se za všech okolností taktní Brown ve videu, v němž vypadá, jako by si něčeho dobrého před natáčením zobl. Video bylo z jeho Instagramu následně smazáno.

Pravdu tedy odhalí asi až právě probíhající vyšetřování. Brownovi, krotkému jak beránek a čistému jako svatost sama, bychom však příště doporučovali pečlivější výběr slov během prokazování své neviny.

Související články

Další články