Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Mladý milenec Gregorové napadl osmiletého chlapce: Jak svůj čin teď vysvětluje?

Ondřej dokáže být pěkně ostrý!
Přítel Hany Gregorové (63) Ondřej Koptík (31) čelí na první pohled děsivému obvinění. Přímo ve škole měl napadnout osmiletého chlapce! Podle Top Staru vběhl do třídy a chlapce konfrontoval slovně i fyzicky. Měl ho dokonce držet pod krkem! On ale celou situaci dokázal vysvětlit. K čemu vlastně došlo?

„Má dcera byla v první třídě a byl tam žák, syn policisty. Od dcery, která najednou chodila domů zamlklá, jsme se dozvěděli, že ji ten kluk šikanuje. Škola to neřešila, tak jsem tam vlítnul a po slovní potyčce kluka přeřadili. Byla do toho zatažená i sociálka a vedení školy, které to chtělo zamést pod koberec," vysvětlil Ondřej Koptík v Blesku.

Dotyčný chlapec prý jeho dceru mlátil do břicha, bil, tahal za vlasy a kradl svačiny. Takhle hrubě se choval dlouhodobě, a tak se naštvaný tatínek rozhodl zasáhnout.

„Nikdo nikoho nedržel pod krkem! Došlo ale k důrazné domluvě. To se nelíbilo rodičům toho kluka a pak jsem se omlouval i ostatním rodičům. Pokud jde ale o moje dítě, tak ho budu vždy bránit," uzavírá celý příběh mladší milenec Hany Gregorové.

Mohlo by vás zajímat

Další články