Hrůzný čin vykonal Steven Holmes (25) společně se Shannonem Heapsem (23) poté, co jim za to Rafiq zaplatil v přepočtu 2000 korun. Stalo se tak až čtyři měsíce po rozchodu s Vikki.

„Ten útok mi kompletně změnil život. Zdravotní následky už nezmizí a jizvy na duši možná také ne.“

Vikki se cítila v době navázání vztahu s Rafiqem velmi zranitelná, protože zrovna přišla o oba rodiče i babičku.

„Vzhledem k tragédiím, které mě postihly, se mi on stal oporou. Nehledala jsem lásku, ale začali jsme spolu spát. Řekl mi, že je mu 45, ale věkový rozdíl mi nevadil.“

Rafiq se ale z gentlemana rychle proměnil v něco úplně jiného. Chtěl stále vědět, kde Vikki je, a odmítal jí věřit.

„Dokonce mě přesvědčil k přestupu na islám. Nejdříve jsem váhala, ale nakonec souhlasila v naději, že mi začne věřit. Začala jsem se modlit pětkrát denně, nosit šátky a změnila si jméno na Aleena.“

Mohammedovo chování se ale jen zhoršilo. Věřil, že ho Vikki podvádí, a začal slídit v jejích věcech. Angličanka ho chytila a nakonec vztah po čase ukončila. Chtěla, aby zůstali s Rafiqem přátelé, ale ten o to nestál. Když se v dubnu loňského roku sešli na čaji u společného přítele, tak u domu zazvonila „návštěva“ pro Vikki. Za dveřmi stál muž s černým šátkem přes hlavu.

„Než jsem stačila zareagovat, tak můj obličej zasáhla horká tekutina. Bolest se šířila horní částí mého těla a rty mi okamžitě pokryly puchýře. Křičela jsem v agonii a cítila, jak se pálí mé vlastní maso. Bála jsem se, že zemřu.“

Vikki byla odvezena do nemocnice, kde ji doktoři raději nechali uvést na šest dní do umělého spánku. I po uzdravení se prý cítí jako zrůda a často jí hlavou běží celý útok.

Osmdesátiletý Rafiq byl brzy dopaden a měl by si odsedět 18 let ve vězení. Heaps dostal 14 let a Holmes dokonce jen 12. Vikki je sice ráda, že jsou všichni za mřížemi, ale dle jejích slov to nikdy nevezme pryč bolest, kterou si musela prožít.

Její příběh má ale šťastný konec. V době rekonvalescence Vikki odmítala byť jen vyjít z domu, ale po čase nalezla lásku a oporu v Richardu Hammondovi (26). Ten nijak nesdílí její názor, že je ošklivá, a každý den jí to dokazuje.

„Našla jsem opravdovou lásku a nedovolím těm mužům, aby mi zničili zbytek života,“ tvrdí Vikki. My jí za celou redakci přejeme hodně štěstí.

Upozorňujeme, že galerie je JEN PRO OTRLÉ.