Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mladík, který brutálně ubodal svoji expřítelkyni jde na 18 let do vězení!

Chodili spolu pouze tři měsíce. Jejich rozchod však neunesl!
Krajský brněnský soud dnes odsoudil 23letého Radúze Šafránka k 18 letům vězení. Radúz letos v březnu ubodal svoji přítelkyni v arboretu Mendelovy univerzity v Brně. Důvodem byl prý jejich rozchod, který mladík neunesl. Pár spolu chodil teprve tři měsíce.

Podle pitevních záznamů dívce mladík uštědřil pětadvacet bodných ran. Smrtelné byly rány do hlavy. Trest v této výši navrhovala státní zástupkyně Eva Žďárská, která poukazovala na brutalitu mladíkova činu.

Dle výpovědí rodiny zesnulé, Šafránek dívku před vraždou obtěžoval, nemohl se smířit s jejich rozchodem. Slíbil, že pokud se s ním dívka sejde, nechá ji na pokoji. Na místě setkání ji ale brutálně usmrtil. Jeho vinu dokazují záznamy z kamer a DNA na smrtelné zbrani. Mladík si za hrůzný čin odpyká 18 let za mřížemi a zaplatí odškodné ve výši více než dva miliony korun rodině mrtvé studentky.

Šafránek do poslední chvíle vše popíral, tvrdil, že se s jejich rozchodem vyrovnal a měl dokonce jinou dívku. Důkazy proti němu však hovoří jasně. Případ se odehrál v březnu letošního roku a dnes byl vynesen verdikt.

Související články

Další články