Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Mladík (18) zastřelil svoji přítelkyni (†16). Před zatčením zveřejnil na Twitteru neuvěřitelný příspěvek!

Mladík přítelkyni zastřelil chladnokrevně ve spánku.
+ Další 3 fotografie
Vysokoškolský fotbalista William Riley Gaul (18) zastřelil ve spánku svoji 16letou přítelkyni, roztleskávačku Emmu Jean Walker. Všemu předcházel velmi emotivní rozchod. Po chladnokrevné vraždě zveřejnil na Twitteru příspěvek, ze kterého běhá mráz po zádech.

William Riley Gaul chladnokrevně zavraždil svoji o dva roky mladší přítelkyni, když spala. Všemu měl předcházet hodně emotivní rozchod, který mladík neustál. Nedokázal se smířit s tím, že Emma už nebude jeho, a tak se rozhodl ji zavraždit.

Tělo Emmy našel v 6:30 hodin ráno jednen z členů její rodiny, který ihned zalarmoval záchranáře a policii. Policie Gaula po incidentu ihned dopadla. Předtím ale stihl zveřejnit na Twitteru neskutečný příspěvek.

Vyznává se v něm z lásky k Emmě, byla prý ta jediná, kterou kdy miloval, a nemůže se smířit s tím, že už bude bez ní. Dokonce citoval i Bibli. „Žij každý den s Emmou Walker. Miluji tě, krásko, a vím, že teď už jsi na lepším místě,“ napsal mladík na svůj Twitter. Jeho sociální síť je plná posedlostí mladou blondýnkou, až z toho běhá mráz po zádech.

Mohlo by vás zajímat

Další články