Barbora Novotná, zdravotní sestřička z Prahy, vešla ve známost loni, když ji vypátral bulvár coby předchůdkyni Karolíny Krézlové v postýlce Jara Slávika (38).

Sympatická blondýna ani neměla zájem na vlastní medializaci, ale když ji novináři konfrontovali s fakty, přiznala, že se Slávikem půl roku udržovala intimní poměr, který ukončilo zjištění, že je „švagrová“ s „luxusní hosteskou“ Krézlovou, které Slávik slíbil kariéru zpěvačky a se kterou tvoří v Praze dodnes pár, což Krézlová opět eXtra.cz přiznala v nahraném telefonátu minulý týden.

Slávik poté začal kvůli slovenské manželce tvrdit, že Novotnou nezná a že ta se snaží na něm parazitovat, ale když Barbora pohrozila zveřejněním více než dvou set SMS a zpráv na Facebooku, stáhnul se, ale vytáhl na Novotnou nahé fotky, které mu prý měla posílat. Ale záhy se ukázalo, že se jedná o čtyři roky starý materiál modelingového seriálu portálu Blesk.cz.

Žhavé nahé fotky od Filipa Matušinského byly dlouhou dobu jedinými známými akty Báry, ale už nejsou.

Náš web má k dispozici další mix fotek krásné sestřičky, které pocházejí částečně z backstage focení reklamní kampaně společnosti Gillette a dvou dalších fotosetů od uměleckých fotografů.

Novotná na nich odhaluje prakticky vše a Jaro Slávik může jen litovat, že si tuhle křehotinku poštval proti sobě a už nikdy mu nezahřeje lože.