Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Místo záchrany muže nechali utopit: Skupina puberťáků si natáčela smrt v přímém přenosu!

Skupina výrostků ve věku 14 - 16 let si všimla, že ve vodní nádrži ve městě Cocoa na východním pobřeží Floridy se topí muž. Místo toho, aby mu někdo pomohl, tak chlapci vytáhli telefon a zoufalého topícího muže si jenom natáčeli. Jamel Dunn (31) ve vodě utonul. Tragická událost se stala 9. července.

Tělo muže bylo nalezeno o pět dní později a policie si s krutými mladíky dlouho nevěděla poradit. Podle floridských zákonů není pomoc v nouzi povinná. Jenomže nahrávka pobouřila veřejnost.

Na ní je totiž slyšet zoufalý křik topícího se muže, který prosí z posledních sil o pomoc. Mladíci se mu ale jenom posmívají a jediné, co dělají, je, že si ho natáčejí. Celá tragédie trvá dvě minuty a z chování výrostků tuhla krev i zkušeným kriminalistům.

„Dělám tuhle práci přes 20 let, u u tohoto mi spadla brada, bylo to strašné,“ popsala své pocity stanici CNN mluvčí místních policistů Yvonne Martinez.

Díky tlaku médií a veřejnosti se vyšetřovatelé snaží najít zákon, jak potrestat mladíky. Ti jenom svorně tvrdí, že na břehu kouřili marihuanu.

Jak se Jamel Dunn do vody dostal, není známo.

Související články

Další články