Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Místo sexu virtuální zážitky: Češi experimentují se stimulátory a sexuálními aplikacemi. Natáčejí si i soulož!

Místo sexu virtuální zážitky: Češi experimentují se stimulátory a sexuálními aplikacemi. Natáčejí si i soulož!
Zdroj: profimedia.cz
Až polovina dospělých má ve svém mobilním telefonu nahé fotografie nebo videa svojí drahé polovičky. Telefony jsou tak s námi i v posteli. Jenže lidem už to přestává stačit, a tak vyhledávají sexuální zážitky v digitálním světě. Stále známějším fenoménem se stává kybersex nebo sexting. Výjimkou však nejsou ani počítačové hry či mobilní aplikace spojené se sexem.

Spoustě partnerů už nestačí jen samotný sex, ale chtějí prostě něco víc. Lidé se nebojí odhalovat, odhazují stud a v oblasti sexu zkouší stále nové a nové věci. Stále známějším fenoménem se stává kybersex nebo sexting, simulátory i Tinder.

Největší podíl na sextingu mají SMS zprávy a nahé selfie

Elektronické sdílení textových zpráv, fotografií a videí se sexuálním obsahem neboli sexting se stává nedílnou součástí dnešního stylu života. Studie společnosti McAfee odhalila, že až polovina dospělých lidí obdržela či odeslala intimní fotografie přes mobilní telefon. Zhruba 14 % lidí pak pomocí mobilu pořizuje záznam vlastního pohlavního styku. A bezmála 16 % vědomě odeslalo erotický materiál zcela neznámým lidem

"Je běžné, že eroticky laděné snímky sdílejí partneři navzájem mezi sebou. Sexting ovšem přestává být tabu a sexuální obsah lidé zveřejňují už i na sociálních sítích. Pro některé věkové skupiny, například nezletilé či starší generace, je sexting navíc méně riskantní formou než skutečný sex,” vysvětlil Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon.

Největší 95% podíl na sextingu mají podle průzkumu publikovaném na portálu Bustle textové zprávy, 38 % lidí posílá nahé selfie fotografie a 36 % lidí sdílí sexy obrázky, které nezachycují je samotné. Sexting přitom využívají častěji ženy než muži, nejpopulárnější je mezi takzvanými mileniály, tedy lidmi ve věku 20 a 30 let.

Pokud vám nestačí klasický sex nebo chcete vyzkoušet něco nového, zkuste kybersex. Pro spoustu lidí je to opravdu vzrušující. Spousta lidí sleduje porno stránky nebo chatuje přes webkameru. Výhodou je, že tak uspokojíte erotické potřeby a fantazie, a navíc nemůžete chytnout žádnou pohlavní chorobu nebo otěhotnět Moderní technologie navíc umí prezentovat virtuální sex ve vysoce reálném provedení a přicházejí se stále novějšími formami zážitků.

Zahraniční novinkou je například takzvaný simulátor, což je zařízení propojující erotické pomůcky na dálku. Přes internetové připojení umožňuje oběma stranám kontrolovat pohyb hraček a dopřát si tak styk bez omezení vzdáleností.

Erotika se dnes dostává také do počítačových her. Zatímco například v Japonsku si oblibu drží takzvané simulátory randění či hry s mnoha erotickými texty a obrázky Navázat sexuální kontakt můžeme dnes také za pomoci mobilních aplikací.

Například oblíbený Tinder, aplikace založené na párování lidí se zájmem o sex prostřednictvím GPS lokalizace, podle žebříčku zveřejněného na serveru Yahoo Style nejraději využívají lidé v USA, Velké Británii, Brazílii, Kanadě a Francii.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy