Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

MÍSTO POLITIKY BY MĚLA JEN UKAZOVAT PRSA! Podívejte se na nejvyprsenější fotky české Barbie Dominiky Myslivcové: Slaví narozeniny!

Pohled na ni není k zahození.
+ Dalších 7 fotografií
Milovnice luxusu Dominika Myslivcová dnes slaví 22. narozeniny. Už se nemůže dočkat, kolik drahých dárků dostane od svého bohatého přítele. Určitě to nebude nic z bazaru či šmuky, to je jasné už teď, ale ona by si přála, aby ji lidé volili ve volbách. Ale tahle Barbie by se spíš měla držet toho, že je na ni hezký pohled, a radši moc nemluvit.

Když se jen prsila, tak to podle většiny jejích fanoušků bylo lepší, než když chtěla bojovat proti migrantům a teď se vrtá do politiky. Naštěstí je stále u Dominiky na co koukat, i když se mnohým svým přesvědčením zprotivila.

Prsa drží, kde mají, na své postavě maká ve fitku, dost zhubla a její sebevědomí teď stoupá do nebes. Ukazuje se v plavkách, kde se dá, plní sociální sítě svými sexy fotkami, chce předvést, že její tělo za něco stojí. Když už se neztotožňujete s jejím politickým názorem, tak si vypněte zvuk a jen na Domču koukejte.

Pokochejte se v naší fotogalerii sexy snímky, kterými nás a tento svět tato milovnice růžové oblažuje. Minimálně za pohled to stojí.

Mohlo by vás zajímat

Další články