Už to, že herec před měsícem a půl odletěl jen se svým kamarádem na dlouhou dovolenou, bylo divné znamení. Na poznávací výlety do dalekých končin vždy bral svou choť, kde si užívali nekonečné líbánky. Jenže letos tomu bylo jinak.

Měsíc v kuse se opíjel na Bali v Indonésii do němoty. Jeho večírky nebraly konce a tolik by toho nevypila ani parta pijanů. Ale teď je úplně jasné, proč to dělal. Zapíjel žal nad rozbitým manželstvím, do kterého tolik vkládal. Dokonce se plánoval i usadit a založit rodinu, ale teď je všechno pryč.

Rozpad vztahu praskl poté, co se Míra po návratu z dovolené nechal utěšovat od neznámé blondýnky a všichni se divili, kde je Ivanka, co se s jeho ženou podělo. Jenže pár už spolu ani nebydlí a papíry o rozvod už jsou podány.

Na novou holku po boku oblíbeného herce upozornil v pondělí Blesk.cz. Že to vypadá dokonce na rozvod s manželkou, napsal i deník Aha! Pro eXtra.cz to pak Nosek potvrdil, že je to bohužel realita. Více to zatím komentovat nechce.

Za krachem vztahu prý není nikdo třetí, ale má jít o rozdílný pohled na společnou budoucnost. Dnes se reportéři eXtra.cz s Mírou uvidí na otevíračce nového baru, tak se pokusíme z něj dostat co nejvíce. Jestli tedy bude mít sílu o rozchodu mluvit.