K rozchodu tak došlo pouze ve zmiňovaném klipu. Jde o spojení českého rappera El Nina a Terezy Kerndlové, kteří do světa vypouštějí tento singl a videoklip, ve kterém se dva mladí lidé rozcházejí, ale ani jeden z nich v podstatě neví proč.

“Teď jsem měla chvíli tvůrčí pauzu, kterou jsme využili k přípravě nových singlů a videoklipů. Takže Nejsme to my nebude poslední,” říká Tereza. „Je pravdou, že se Tereza do duetů moc nežene, ale to není tím, že by neměla nabídky. Jen se snaží vybírat tak, aby to bylo přirozené. Posledním jejím duetem byla píseň Klid, mír a pokora se slovenskou hudební ikonou Richardem Müllerem,” dodává k tomu Mayer.

Videoklip se natáčel v centru Prahy a na Slapské přehradě, kde se kvůli natáčení musela dokonce zastavovat doprava. Skladbu napsal a zprodukoval Chris Neal, který stojí například za Terezinými hity jako Schody z nebe, Přísahám, Tepe srdce mý a další. Text napsal El Nino s Tereziným mužem René Mayerem, s nímž Tereza v příštích dnech oslaví dvouleté výročí svatby.