Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss z dětského domova Veronika Kašáková se ztrácí před očima. I Agáta vedle ní vypadá jak tlusťoška

Miss z dětského domova Veronika Kašáková se ztrácí před očima. I Agáta vedle ní vypadá jak tlusťoška
Zdroj: archiv Ivany Vostřákové
+ Další 2 fotografie
Finalistka Miss Veronika Kašáková je hubenější a hubenější. Když nedávno moderovala křest knihy, tak byla skoro průhledná. Kde jsou ty sexy křivky krásné dívky z děcáku? Od soutěže krásy zhubla snad deset kilo!

Když se předvedla v plavkách na České Miss, tak mužům se tajil dech. Veronika Kašáková (25) byla přesně tak "zaoblená" podle jejich představ jako správná žena, žádná kost a kůže. Jenže to nejsou ani dva roky od finále a modelka se mění k nepoznání

Přímo před očima hubne až na kost. Na křtu knížky spisovatelky Ivany Vostřákové Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky v upnutých šatech vypadala snad o deset kilo hubenější, než si ji z minulosti pamatujeme. I upnuté šaty, které si oblékla, na ní div neplandaly a kmotra knihy Agáta Prachařová (30) vedle blondýnky vypadala jako baculka.

Snad za tím stojí stres a hodně sportu, nikoliv hladovění. Byla by to velká škoda, aby šla začínající moderátorka ve šlépějích anorektičky Elišky Bučkové (26), na kterou se v době její vychrtlosti opravdu nedalo dívat. Jen Agáta ten večer dost záviděla a ani chlebíčku se radši nedotkla.

Související články

Další články