Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Miss Universe ovládla tahle rozkošná dívka z Filipín. Celý večer ale zasáhla šokující tragédie

Miss Universe ovládla tahle rozkošná dívka z Filipín. Celý večer ale zasáhla šokující tragédie
Zdroj: profimedia.com
+ Další fotografie
Vítězkou letošního 63. ročníku Miss Universe se stala Pia Alonzo Wurtzbach z Filipín. Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová se ve velké konkurenci nijak výrazně neprosadila. Celý slavnostní večer ale ovlivnila šokující tragédie. Před budovou, kde se volba odehrávala, najela řidička do davu lidí. Jeden člověk zemřel, 6 lidí je v kritickém stavu.

Jeden člověk je po smrti a 36 bylo zraněno, když v neděli večer v americkém Las Vegas řidička vjela do davu chodců na bulváru Las Vegas Strip, uvedla to televize NBC. Policie podle ní potvrdila, že žena to udělala záměrně. Šest lidí je v kritickém stavu.

Soutěž volby krásy to přímo neovlivnilo, ale slavnostní večer se nesl ve smutné atmosféře. Korunku si nakonec odnesla Pia Alonzo Wurtzbach z Filipín.

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová si celý průběh soutěže užila, i když se výrazněji prosadit nedokázala.

"Nejen finále Miss Universe, ale celá příprava na něj byla skvělým zážitkem. Pro talentovou show jsem si připravila básničku, která přesně shrnuje moje pocity. Účastí na Miss Universe se mi splnil životní sen," říká Nikol.

Šaty pro Nikol připravila mladá česká návrhářka Tereza Sabáčková. Nikol si na finálový večer vybrala zářivě žluté šaty připomínající sluneční jas. "Chtěla jsem podtrhnout sex appeal a ženskost, která z Nikol vyzařuje. Šaty zakrývají jen to nejnutnější, jsou svůdné a dávají vyniknout skvělé postavě," popisuje Tereza Sabáčková.

Všechny šaty doplňují šperky z kolekce ŠENÝR Bijoux. Jako další šaty si s sebou Nikol vezla tmavě modré šaty z jemné, až neviditelné látky z Dubaje, které zdobil štras připomínající noční oblohu a také dlouhé šaty ve zdánlivě nevinné bílé barvě. „Celá trojice šatů připomíná pohádky Princezna se zlatou hvězdou a Tři oříšky pro Popelku. Nikol v nich také jako princezna vypadá,“ dodává autorka šatů.

Národní kostým připravila čtveřice studentek Vyšší odborné školy oděvního designu při Střední škole umění a designu a Vyšší odborné školy Brno pod vedením návrháře Petra Kaloudy.

Během téměř měsíční přípravy na finálový večer se dívky zúčastnily aukce národních darů, oficiálního fotografování slavnostních rób i plavek a dalších charitativních i odpočinkových aktivit. Předběžné kolo soutěže se uskutečnilo 16. prosince v Planet Hollywood Resort & Casino, kde proběhl i finálový galavečer, kde vystoupil například zpěvák Seal.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy