Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Universe, jak jste ji ještě neviděli: Venezuelská kráska se nechala vyfotit s roubíkem v ústech a krví potřísněnými tvářemi

Stefania Fernandez se rozhodla zapojit do kampaně, jejímž cílem je zvýšit
obecné povědomí o násilí, které v poslední době sužuje její
rodnou zemi.
Zdroj: Archiv

Stefania Fernandez, Miss Universe 2009, se rozhodla zapojit do kampaně, jejímž cílem je zvýšit obecné povědomí o násilí, které v poslední době sužuje její rodnou zemi. Nafotila proto sérii šokujících snímků, na kterých pózuje svázaná, špinavá a potřísněná krví.

„Ráda bych touto formou upozornila na to, že ve Venezuele dochází k porušování lidských práv. Jen od února bylo během protivládních protestů zabito více než 29 lidí,“ uvedla Stefania.

Kampaň nazvaná „Your Voice is Your Power“ chce upozornit rovněž na cenzuru a omezování svobody projevu ve venezuelských médiích.

Stefania a Dabiel Bracci – autor inkriminovaných fotografií – mají v plánu použít k šíření svých myšlenek sociální sítě. „Pustil jsem se do toho, protože to, co se teď ve Venezuele děje, se mě osobně dotýká. Můj dědeček zemřel kvůli tomu, že v současnosti zde vládne tyranie. Vojáci střílejí civilisty a máme zprávy i o mučení zatčených demonstrantů. Věříme, že další známé osobnosti veřejného života se k nám přidají co nevidět,“ prohlásil Dabiel.

Související články

Další články