Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Miss Švantnerová odkopla nevěrného fotbalistu Horu a už má náhradu: Utěšoval ji tento fešák!

Kdo utěšoval krásnou Nikol?
+ Další fotografie
Ještě se ani Česká Miss Nikol Švantnerová neoklepala z rozchodu a už se spekuluje o novém milenci. Na bolest z rozchodu se vždy dobře zapomíná v mužské náruči. Kdo má být oním šťastným?

Po zradě od fotbalisty Jakuba Hory (24) se čekalo, že bude Nikol Švantnerová (22) brečet doma do polštáře. Ale ona se rychle oklepala. Podle jistých hlasů z jejího okolí prý na Horovu zradu zapomíná po boku vítěze ankety Muž roku Jakuba Krause (26).

Nikol se k těmto spekulacím nevyjádřila, ale bylo na ní při finálovém večeru v Náchodě vidět, že se jí fitness trenér líbí. Jenže jak jsme zpozorovali my, tak si na něj dávala pozor jeho pohledná přítelkyně. Takže i kdyby Nikča chtěla zahánět žal, tak ten večer neměla šanci.

Možná proto se rozhodla si od všeho odpočinout a srovnat si myšlenky v zahraničí. Včera si sbalila pár švestek, vypnula si telefon a bude se snažit přemýšlet, kde se stala chyba.

Ale my jsme si jistí, že brzy pustí nevěrníka z hlavy, vyrovná se s tím, že Muž roku je zadaný, a skončí v náručí boháče, který jí splní, co jí na očích uvidí. Vždyť je to tak krásná a sympatická baba.

Mohlo by vás zajímat

Další články