Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Miss Kristýna Kubíčková má doma kulturistu: Ten by ji určitě nepodvedl s jinou! Nebo ano?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Česká Miss Earth a celkově třetí dívka v pořadí Kristýna Kubíčková má doma sexy kluka! Její Janys je kus chlapa a určitě by svou Kristýnku uměl ochránit. Navíc jí bude vždy a za všech okolností věrný, jak mu kouká z očí. Nebo se snad mýlíme?

Janys Skála je na svou holku hodně pyšný. Kristýna Kubíčková skončila na parádním třetím místě a získala titul Miss Earth 2016.

Oba dva jsou krásní mladí lidé. Ona je sice maličká a do velikosti modelek nikdy nedoroste, ale má hezkou tvář. A Janys? To je chlapák! Mužná elegance z něj přímo sálá. Zdá se, že by svou Kristýnku uměl i ochránit, kdyby šlo do tuhého.

Kristýnka mu určitě bezmezně důvěřuje a je bytostně přesvědčená, že je to láska na celý život.

"Moje všechno. Moje cenné zlato. Jeden domeček, dvě děti, jedna životní láska." Tak to je životní motto, které zamilovaný pár spojuje.

Kristýno, takového věrného chlapa ti závidíme. Ten určitě neloví na Facebooku jiné baby, ani si s nimi nepíše žádné sexuchtivé zprávy To určitě není jeho styl. To je prostě věrný chlap, jak má být!

Pokud zamilovaný pár znáte blíže a chcete nám k jejich lásce ještě něco hezkého sdělit, tak pište na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články