Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss Earth Nikola Buranská si uměla vybrat. Z jejího kopačky se stal boháč

Nikola si opravdu uměla vybrat. Filip je nejen fešný, ale bude
z něj boháč.
Zdroj: Facebook.com
Spousta holek jde do soutěže krásy kvůli tomu, aby sbalila talentovaného a bohatého fotbalistu. Ale to není případ Miss Earth Nikoly Buranské. Ta si totiž svého čutálistu ulovila už před umístěním na trůn a teď si může mnout ruce, že se trefila do nadějné partie.

Co si budeme nalhávat. Soutěže Miss jsou vlastně takovou seznamkou mezi modelkami a bohatými sportovci či podnikateli. Ale to v případě, že jste svého úspěšného prince nepotkala už před účastí.

To se povedlo krásné brunetce Nikole Buranské (23), která ještě jako neznámá holka sbalila jabloneckého fotbalistu Filipa Nováka (25). Ten se nejen dostal do reprezentace, ale dokonce získal snové angažmá v dánském mistrovském klubu FC Midtjylland, kde si přijde na pořádný balík. V blízké době se z něj stane vyhledávaná partie.

Proto Nikola neváhala a už dokonce ve městě Herning (asi 4 hodiny od Kodaně) zařídila baráček, kde pro sebe a Filipa zařizuje hnízdečko lásky. Ta si uměla vybrat, fotbalista má před sebou opravdu slibnou kariéru, takže už se nemusí poohlížet jinde, ale bude teď fotbalovou přítelkyní na plný úvazek, aby ho náhodou neklofla nějaká jiná.

Přece jen na mladé kopačky se pořádají přímo hony a v Dánsku tomu nebude jinak. Což si Nikola uvědomuje, a proto práci modelky dost omezí a bude vytvářet domácí prostředí, aby Filip nepošilhával někde jinde.

Související články

Další články