Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Miss Czech Republic 2020: Vítězkou se stala Karolína Kopíncová, bude reprezentovat zemi na Miss World.

Miss Czech Republic 2020: Vítězkou se stala Karolína Kopíncová, bude reprezentovat zemi na Miss World.
Zdroj: Miss Czech Republic
+ Dalších 9 fotografií
výhra v soutěži

Ve čtvrtek večer proběhlo finále 11. ročníku Miss Czech Republic pod vedením Taťány Makarenko. 10 dívek bojovalo o 5 titulů, ale jen jedna z nich se mohla dostat až na světovou soutěž krásy Miss World, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Krásné, svůdné a půvabné slečny bojovaly o pět titulů na soutěži krásy Miss Czech Republic. Vítězka 11. ročníku bude moci reprezentovat Českou republiku na nejstarší a největší světové soutěži Miss World. O tento titul bojovalo 10 krasavic.

Finalistky letošního ročníku jste mohli znát už od listopadu loňského roku. Všechny dívky prošly pořádnou přípravou a různými výzvami, kde bojovaly o to, aby se staly těmi nejkrásnějšími v zemi. Například sportovní výzvu ovládla desátá finalistka Natálie Kočendová. A v plavkách ukázala to nejlepší Barbora Aglerová, finalistka číslo 6, která se divákům moc líbila.

Finalistkami byly:

1. Angelika Kostyshynová 24 let, 174 cm, Ústí nad Labem

2. Veronika Šmídová 19 let, 176 cm, Prostějov

3. Adéla Maděryčová 21 let, 177 cm, Břeclav

4. Karolína Kopíncová 22 let, 183 cm, Brno

5. Tereza Blaťáková 21 let, 182 cm, Přerov

6. Barbora Aglerová 21 let, 179 cm, Lovosice

7. Sandra Bourdon 19 let, 180 cm, Praha

8. Jana Smejkalová 19 let, 179 cm, Velká Bíteš

9. Markéta Chytilová 19 let, 176 cm, Ostrava

10. Natálie Kočendová 20 let, 174 cm, Karviná

Celý večer moderoval herec David Gránský. O hudební doprovod se postarala například rapperka a zpěvačka Sharlota Její píseň Sama sebou zněla po celou přehlídku oděvů od návrhářky Vandy Jandy Dorian a Adam Mišík zpívali píseň Proudy, zatímco finalistky ukazovaly práci návrhářky jménem Elisabetta Franchi.

Vítězka bude reprezentovat Česko

Na finále 23. července se bojovalo o 5 korunek, kde každá z dívek pojede reprezentovat ČR na největší světové soutěže světa. Také se na finále vyhlásíly 4 doprovodné tituly. Miss Notino se stala první finalista Angelika Kostyshynová, Miss Bikini vyhrála Barbora Aglerová s číslem 6. Titul Miss Talent si odnesla Jana Smejkalová, 8. finalistka. Miss Photogenic se stala Sandra Burdon s číslem 7.

Páté místo a Miss Intercontinental vyhrála Veronika Šmídová. Čtvrté místo a titul Miss Grand International získala Barbora Aglerová. Natálie Kočendová vyhrála třetí místo a titul Miss International. Druhé místo získala Angelika Kostychynová, nově tedy Miss Supranational.

Nejdůležitější je však Miss Czech Republic. A právě tento titul se podařilo získat nádherné finalistce s číslem 4, Karolíně Kopíncové. S výhrou přichází i postup na největší soutěž krásy světa. Vítězce gratulujeme!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy