Zuzana Jandová (29) donedávna pracovala výhradně v zahraničí ve svém druhém domově v Miláně. Dnes má Zuzana svou domovskou základnu opět v Praze, a tak začíná přijímat i práci ve své domovině.

Úspěšná modelka a Miss 2008 má nejen smyslné plné rty (od přírody), ale i krásný a pevný zadeček. Máme to štěstí, že se nahoty nebojí, a tak umí jít se svou kůží na trh.

Jestli to je i kvůli rozchodu s pražským zlatníkem Robertem Hájkem, se kterým měla vztah jako na horské dráze, nevíme. Ale pokud její fotky, které ventiluje do světa, mají fungovat jako seznamka pro zámožné muže, je to určitě zásah do černého!

Naštěstí má Zuzana kolem sebe mnoho přátel, kteří se ji snaží držet v dobré náladě, aby rychle zapomněla na svoji ztracenou lásku, se kterou ztratila i nějaký ten rok svého života.

Jednou z největších opor je jí zpěvačka Olga Lounová (35), které Zuzana přede všemi vyznala lásku a svůj dík za podporu. "Jsem šťastná a vděčná za všechny ty zlé a bolavé chvíle, které mi život přichystal. Tak jako fénix se rodí z popela v toho nejkrásnějšího ptáka s kouzelnou mocí, tak jako lotos klíčí z bahna v ten nejdokonalejší květ, tak taky člověk, který si prošel peklem za světlem, dostane se do ráje. Děkuju, za každou jednu skvělou bytost kolem mě. Olga,” svěřila se Zuzana.