Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Míša má stále naději: Tohle jsou příběhy ztracených dětí, které se podařilo po letech najít!

Stále je naděje!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
I když je Míša Muzikářová nezvěstná déle než dva týdny, stále je tady naděje, že je holčička živá a zdravá. Tohle jsou příběhy dětí, které se podařilo najít po dlouhých letech.

Dvanáctiletá Michaela je nezvěstná už patnáct dní. Rodina začíná být naprosto zoufalá a policisté se stále snaží ze všech sil najít malou Míšu. Kolem jejího zmizení je až podezřele hodně nesrovnalostí a tajemství.

Každým dnem se objevují další a další informace, které by měly napomoct jejímu nalezení. Lidé z jejího okolí začínají být skeptičtí. Někteří si myslí, že se hledá už jen tělo. Ale nemusí tomu tak být. Tohle je několik případů dětí, které se po letech našly živé a zdravé. To dává naději rodině malé Míši.

Reigh Bossová – nalezená v srpnu 2008

Tenhle blonďatý andílek byl unesen v červenci roku 2008 svým vlastním otcem. Tehdy sedmiletá dívenka šla po chodníku v Bostonu a z ničeho nic u ní přistavilo černé auto a holčičku někdo vtáhl dovnitř a ujel. Otec holčičky byl známý¬¬¬ americký zločinec. Otec měl v plánu se svou unesenou dcerou žít na lodi. Jenomže tenhle plán mu zarazila policie, když našla jeho i dívku ve městě Baltimore.

Natascha Kampuschová – nalezená v roce 2006

Neexistuje snad nikdo, kdo by tenhle příběh neznal. Tehdy desetiletá Natascha z Vídně zmizela cestou do školy v roce 1998. Unesl ji pětatřicetiletý elektrikář Wolfgang Priklopil. Svůj plán si předem pořádně připravil. Nalákal ji do mikrobusu, který speciálně připravil, a ve svém domě ji až do roku 2006 věznil. Dívce se podařilo v nestřežený okamžik po osmi letech svému vězniteli utéct. Ten bez ní nedokázal žít a spáchal sebevraždu.

Elizabeth Smartová – nalezená v roce 2003

Tenhle případ je naprosto zdrcující kvůli drzosti únosce. Čtrnáctiletou dívku unesl pachatel přímo z její ložnice, kde spala ještě se svou devítiletou sestrou. K únosu došlo v roce 2002. Okamžitě začalo celonárodní pátrání. Rodiče se ani na chvíli nehodlali vzdát a po celý rok věřili, že se jejich dcera vrátí domů živá a zdravá. Policie měla hlavního svědka únosu, a to devítiletou sestru unesené Elizabeth. Jenomže pro tak malou dívku byl zážitek natolik traumatizující, že na několik měsíců ztratila paměť. Tenhle fakt brzdil policii v hledání. Ovšem po nějaké době sestra identifikovala po hlase únosce. Mělo jít o řemeslníka, který rodině opravoval dům. Elizabeth byla nalezena v jeho karavanu, ve kterém celou dobu žil i s dívkou. Pohlavně ji zneužíval a nutil ji, aby se dívala na porno.

Shawn Hornbec a Ben Owensky – nalezení v roce 2007

Jedenáctiletý Shawn se jel projet roku 2002 na kole, ale domů se už nevrátil. Rodiče byli jeho zmizením natolik zoufalí, že se obraceli na různé vědmy a kartářky, chodili do televizních pořadů a nechtěli se vzdát i přesto, že jim několik vědem prozradilo, že je jejich syn mrtvý. Jejich utrpení trvalo dlouhé čtyři roky. Chlapec byl objeven úplnou náhodou, když policie pátrala po třináctiletém Benu Ownbymu. Únosce malého Shawna byl nakonec manažer pizzerie Mike Devlina, který chlapce dlouhé čtyři roky zneužíval. Oba dva chlapce se podařilo zachránit.

Související články

Další články