Jak je na tom s chlapy Cyntia Nixon jako Miranda Hobbes v Sexu ve městě, ví snad každý. Ale málokdo ví, že v soukromém životě je herečka už 4 roky vdaná za ženu! Jmenuje se Christine Marinoni, byla aktivistkou a není to žádná modelka. Zřejmě jsou ale spřízněné duše a Cynthia po jejím boku jen září.

Přitom v Sexu ve městě Miranda střídala chlapy jako ponožky. Všechny čtyři hrdinky měly 97 partnerů! A Miranda rozhodně nezůstala pozadu. Než potkala svého vyvoleného Stevea, vystřídala toho opravdu dost a nevyhnula se ani pohlavním nemocem. Samozřejmě jen seriálu.

Před tím, než potkala svoji nynější manželku, chodila herečka 15 let s fotografem Dannym Mozesem, se kterým má dvě děti. Její současná partnerka jí pak porodila ještě jedno dítě. „Necítím, že bych se změnila. Celý život jsem byla s muži a nikdy předtím jsem se nezamilovala do ženy. Ale když jsem to udělala, nevypadalo to tak divně. Jsem prostě žena, která je zamilovaná do jiné ženy,“ řekla o sobě představitelka Mirandy. Na její manželku se podívejte do galerie!