Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MIRANDA ZE SEXU VE MĚSTĚ UKÁZALA MANŽELKU: Fanoušci nechápou, že si někoho takového vzala!

Miranda je zamilovaná až po uši!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Cynthia Nixon (50) neboli Miranda ze seriálu Sex ve městě byla rajcovní zrzkou, která střídala chlapy jak na běžícím pásu. Později potkala číšníka Stevea, se kterým založila rodinu. V soukromém životě má ale Miranda manželku Christine Marinoni a je zamilovaná až po uši. Někteří fanoušci ale tvrdí, že se k sobě nehodí a Miranda má na víc. Co myslíte?

Jak je na tom s chlapy Cyntia Nixon jako Miranda Hobbes v Sexu ve městě, ví snad každý. Ale málokdo ví, že v soukromém životě je herečka už 4 roky vdaná za ženu! Jmenuje se Christine Marinoni, byla aktivistkou a není to žádná modelka. Zřejmě jsou ale spřízněné duše a Cynthia po jejím boku jen září.

Přitom v Sexu ve městě Miranda střídala chlapy jako ponožky. Všechny čtyři hrdinky měly 97 partnerů! A Miranda rozhodně nezůstala pozadu. Než potkala svého vyvoleného Stevea, vystřídala toho opravdu dost a nevyhnula se ani pohlavním nemocem. Samozřejmě jen seriálu.

Před tím, než potkala svoji nynější manželku, chodila herečka 15 let s fotografem Dannym Mozesem, se kterým má dvě děti. Její současná partnerka jí pak porodila ještě jedno dítě. „Necítím, že bych se změnila. Celý život jsem byla s muži a nikdy předtím jsem se nezamilovala do ženy. Ale když jsem to udělala, nevypadalo to tak divně. Jsem prostě žena, která je zamilovaná do jiné ženy,“ řekla o sobě představitelka Mirandy. Na její manželku se podívejte do galerie!

Související články

Další články