Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miranda ze Sexu ve městě neuvěřitelně sešla! Rajcovní zrzka vypadá jako seschlá stařena

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Herečka ze Sexu ve městě patří mezi ženy, které jsou bez úpravy zevnějšku absolutně k nepoznání. V seriálu Sex ve městě hrála rajcovní zrzku Mirandu. Chytrá právnička, která se s ničím nepárala, ale taky si uměla pořádně užívat. Dnes vypadá otřesně!

Cynthia Nixon totiž vypadala jako utahaná žena v domácnosti. Bez make-upu, neupravené a řídké vlasy tento hrozný vzhled jen podtrhly. Fanoušci na sociálních sítích si všimli i její našedlé barvy kůže, bojí se o její zdraví. Přitom jinak má tahle padesátnice pořád šmrnc! I hollywoodské hvězdy mají špatné dny. Aspoň v osobním životě se Cynthii daří dobře.

Je stále vdaná za manželku Christine Marinoni, kterou zná už přes 10 let a vdaná je za ni 4 roky. Mají spolu syna a žijí v New Yorku. Jejich idylka byla narušena až v roce 2006, kdy jí byla diagnostikována rakovina prsu.

Herečka nemoc dlouho tajila, ale v roce 2008 oficiálně oznámila v pořadu Good Morning America, že boj se zákeřnou nemocí vyhrála. Od té doby pomáhá ostatním ženám v boji proti rakovině a angažuje se v charitách.

Související články

Další články