Jednu z nejvíc sexy módních kreací si na letošní předávání Zlatých Glóbů oblékla australská modelka a hvězda Victoria's Secret Miranda Kerr (30). Černá látka těsně obtahovala modelčiny křivky, oba dva díly spojovaly na jedné straně pouze zlaté spony, takže šaty odhalily značnou část těla nositelky.

Vysoké rozparky, hluboké výstřihy, prosvítající bradavky, to všechno je možné vidět na každé společenské události, podobné modely nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. To před dvaceti lety, v roce 1994 si tehdejší přítelkyně Hugha Granta (53) Elizabeth Hurley (48) oblékla na premiéru filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb model od zesnulého návrháře Gianniho Versace, který podobně jako ten Mirandin odhaloval některé svůdné partie a jednotlivé díly na bocích spojovaly velké spínací špendlíky ze zlata.

Hurley tehdy média kritizovala za to, že šaty byly příliš odvážné a pobuřující. Modelka se tehdy nechala slyšet, že Versace navrhuje šaty, které oslavují krásu ženského těla. Právě tento krok tehdy Liz pomohl pořádně rozjet modelingovou kariéru.