Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ministr varlat Leo Beránek má novou holku: Vyhlášenou pornoherečku! Galerie jen od 18 let!!!

Leo má novou holku, co se ráda předvádí. Budou si rozumět.
Zdroj: Pierre Woodman.com
+ Další 3 fotografie

Nejhorší rapper roku 2012, postrach pražských večírků a diskoték, vynálezce tzv. exhibičního močení na veřejnosti, ministr varlat a čerstvě propuštěný rabiát Leo Beránek (22) má podle webu jenpromuze.cz novou holku.

Ta si říká Connie Hozak a v exhibicionismu si s tuzemským rekordmanem v počtu vystrčení penisů na veřejnosti a zmlácených náhodných kolemjdoucích v ničem nezadá. Její anální video je ještě lepší než Leův legendární incident v klubu Roxy.

O tom, že jsou anální princezna z Lanškrouna a varloprinc z Prahy pár, svědčí to, že už oba svůj jistě doživotní svazek zpečetili vzájemným označením na Facebooku, což je ve světě zlaté mládeže mnohem víc zavazující než třeba kostel a další pečetidla zpátečníků!

Jak známe Lea, brzy se kvůli nové kosti s někým serve jen proto, že od ní bude chtít v klubu podepsat DVD, a vzápětí nad hlavou nebožáka předvede svou oblíbenou kreaci.

Související články

Další články