Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Mimořádná zpráva: Pavel Novotný dnes na Hrad nepůjde! Neuznává soulož s Číňany a Rusy! Tady je text jeho omluvenky...

Mimořádná zpráva: Pavel Novotný dnes na Hrad nepůjde! Neuznává soulož s Číňany a Rusy! Tady je text jeho omluvenky...
Zdroj: profimedia.cz

Vážený pane prezidente,

dovolte, abych se omluvil z dnešního předávání státních vyznamenání na Pražském hradě. Vím, že Vás to nakrkne, protože tam chcete mít intelektuální elitu národa, ale nemohu jinak.

Abych to konkretizoval, neskutečně mě coby každoročního účastníka akce Vlajka pro Tibet serete!

Lezete do zadku Rusákům a Číňanům, plivete na odkaz našeho prvního českého prezidenta, respektovaného humanisty a neúnavného bojovníka za lidská práva, jste nafoukaný přehlíživý ignorant, který je při rozesílání pozvánek na dnešní show schopen nadřazovat vlastní sympatie a antipatie celospolečenské důležitosti aktu a státnímu svátku jako takovému.

K tomu všemu chlastáte, lžete (Vaše dcera na té party byla, většina Čechů s okupací Tibetu nesouhlasí a svrchovanost Číny neuznává, Hrad vám nepatří, jste tam jen v nájmu, hradní protokolář Forejt není respektuhodná persona, ale kokot atd..) a chováte se přehlíživě k lidem a institucím, které byste měl když ne respektovat, tak alespoň neurážet.

Mám ve zvyku se podobných akcí účastnit a skutečně bych na Hrad přišel, i kdyby mu šéfovala Dominika Mesarošová nebo Petr Kramný, ale za Vámi nejdu.

Jednak si Vás nevážím a považuji Vás za ignoranta, který stříkl sperma do obličeje Havlova odkazu, a pak je tu ještě jeden problém – manželka prostě nesnáší, když jdu někam, kde se vyskytují prodejné děvky.

A minimálně o jedné bych tam u vás dneska věděl.

Pavel Novotný

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy