Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miminko Harryho a Meghan bude chudák: Narodí se do totálně rozkmotřené rodiny!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 37 fotografií
Smutná budoucnost
Takovou bouři královská rodina nepamatuje! Meghan Markle (37) a Kate Middleton (36) se podle zvěstí z Kensingtonského paláce nemohou vystát a princové Harry (34) s Williamem (36) své drahé polovičky věrně následují. Urozená čtveřice, o které si donedávna všichni mysleli, že jsou nejlepšími přáteli, je tak na ostří nože. A pokud se to neurovná, nejvíc to odnese miminko Harryho a Meghan, jež se narodí na jaře příštího roku!

I kvůli pitomosti, jako je nutnost, aby děti v královské rodině nosily šortky, se prý Meghan Markle a Kate Middleton dokáží pohádat do krve. Ačkoliv se dlouho zdálo, že se vévodkyně ze Sussexu bude od té zkušenější z Cambdrige učit, následovat ji a budou se kamarádit, opak je bohužel pravdou.

Těmito žabomyšími válkami hodně trpí princové Harry a William I vzhledem z traumatu z dětství nebyli tihle dva nikdy zrovna dvakrát dominantní, a tak i v tomto případě mají na slovo poslouchat svoje manželky.

I když se zdá, že se v posledních dnech situace v Kensingtonském paláci, ze kterého se však Harry a Meghan budou v blízkých týdnech pakovat, uklidnila, rozhodně nemají v královské rodině vyhráno. Meghan bude na jaře rodit a není dobře, že se miminko pravděpodobně narodí do totálně rozhádaných poměrů.

Snad si to dotyčná čtveřice včas uvědomí a něco s tím udělá. Je to v jejich nejlepším zájmu, jinak bude muset zasáhnout královna Alžběta II. (92) a ta se s nimi mazat nebude!

Související články

Další články