Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miluji vůni krve, fascinuje mě smrt a budu znova vraždit! Vyhrožuje z ústavu vrah mladé Elišky!

Otřesný případ!
Teprve čtrnáctiletý Daniel B. letos v únoru chladnokrevně zabil třináctiletou Elišku. Trestu se ovšem tenhle mladý vrah vyhne. V době vraždy nebyl totiž trestně zodpovědný, a proto ho policie nebude stíhat. Jakmile Daniel dokončí povinnou školní docházku, bude moct být propuštěn na svobodu. Alarmující na tomhle případu je fakt, že Daniel se vychovatelům v ústavu svěřil, že bude vraždit znova!

Chladnokrevný vrah z Teplic Daniel B. nebude za svůj čin nijak potrestaný. V době, kdy zavraždil Elišku, nebyl trestně zodpovědný, a proto se vyhne trestu a policie nebude mladíka z Teplic za jeho čin nijak stíhat.

„Policejní orgán vydal usnesení o odložení trestního stíhání z důvodu nepřípustnosti,“ řekl podle serveru iDnes.cz vedoucí odboru obecné kriminality severočeské policie Martin Charvát.

V současné době pobývá ve výchovném ústavu v Boleticích, kam se posílají dětští vrazi. Poté, co Daniel dokončí povinnou školní docházku, tedy příští rok, hrozí, že bude moct být propuštěn na svobodu.

Mladík se měl jednomu z vychovatelů svěřit, že pokud bude propuštěn na svobodu, bude opět vraždit. Sám si je vědom toho, že trpí těžkou sexuální deviací. Fascinuje ho smrt, krev a vraždění.

Již v minulosti se pokusil zabít svého kamaráda, poté zabil kočku své vlastní matky a nakonec zavraždil mladičkou Elišku.

Související články

Další články