Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Milujete orální sex? Pak se nebojte vyzkoušet tyto polohy!

Patří orál k oblíbené fázi předehry?
Zdroj: Facebook
Jestli i vy patříte k milovníkům orálního sexu, rozhodně vás budou zajímat pozice, ve kterých se dá tento zážitek prožít ještě mnohem intenzivněji. Stačí nastudovat pár pravidel, díky kterým dostane orální sex naprosto jiný rozměr. Co myslíte, jdete do toho?

Orální sex patří neodmyslitelně k fázi předehry a je jen minimum lidí, kteří ho nemusí. Většina z nás tuto sexuální praktiku miluje a vyhledává. Právě proto jsme se rozhodli prozradit vám pár skvělých praktik, které vám orálek ještě více zpříjemní.

1. Na horském vrcholu

Skvělá poloha, která poskytne partnerovi maximální přístup ke klitorisu. Žena leží ohnutá přes postel, a tak má partner dokonalý přístup jak k vagině, tak k bradavkám. Jde o dost často volenou pozici při orálním sexu.

2. Na pejska

Na všech čtyřech se nemusí jen souložit. Vyzkoušeli jste někdy v této pozici orál? Bude jen na vás, jakou intenzitu a tlak si navolíte, a navíc dostane váš partner možný přístup ke všem otvorům, což může být pro někoho výhoda.

3. Výhradně pro muže

Tuto polohu ocení především muži a právě jim je určená. Oba si lehnete na bok, žena sjede až k penisu, tím poskytne muži maximální rozkoš a pro ni to bude také pohodlné.

4. Zlatá 69

Když je řeč o orálním sexu, je naprosto nemožné vynechat 69. Asi všichni znáte a většina z vás i vyzkoušela. Tak v tom pokračujte a nešetřete touto polohou.

Související články

Další články