Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Milujete boty? Tohle je 9 slavných citátů, které vás donutí koupit si další pár

Krásné boty by měly být povinnou výbavou každé ženy.
Zdroj: ©New Line Cinema/Courtesy Everett Collection / Profimedia
Boty, botky, botičky. Také trpíte mánií do bot? Milujete především lodičky a nedokážete si život představit jinak než na vysoké noze v podpatcích? Tak to byste měla znát následující citáty slavných, kteří život zasvětili módě a stejně jako vy si potrpí na dobré obutí.

Milovníci bot nám dají za pravdu, je to krásná, ale mnohdy šílená a drahá záležitost. Ale stejně si nemůžete pomoct a musíte si koupit další. Nebojte, nejste v tom sami, tato slavná jména jsou toho důkazem. Nechť vám jsou některá inspirací.

1. Žena s krásnými botami nikdy nemůže být ošklivá. (Coco Chanel)

2. Můžu být klidně i nahá, pokud mám na sobě ten správný pár bot. (Anna Dello Russo)

3. Nebojím se výšek. Viděli jste moje boty. (Carrie Bradshaw)

4. Nesoustředím se v botách bez podpatku. (Victoria Beckham)

5. Lidé mi řekli, že jsem jim zachránil jejich manželství. Boty je sice stojí jmění, ale jsou levnější než rozvod. (Manolo Blahnik)

6. Dejte dívce ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět. (Marilyn Monroe)

7. Pečlivosti při výběru bot není nikdy dost. Příliš mnoho žen si myslí, že boty nejsou důležité, ale opravdový důkaz o eleganci ženy je to, co má na nohách. (Christian Dior)

8. Nerad bych, aby se někdo podíval na mé boty a řekl: Ach můj bože! Vypadají tak pohodlně! (Christian Louboutin)

9. Kdykoli nacházím na botách, které vycházejí z dílny, špatně vytlačené šnyty nebo zkřivený podpatek, nezajímá mě takto pokřivená práce. Ale zajímá mě, kde a v čem se pokřivil charakter lidí v dotyčné dílně. Je mi naprosto jasné, že lidé s pokřiveným charakterem nemohou udělat rovnou práci. (Tomáš Baťa)

Související články

Další články