Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Milovníci zmrzliny, zbystřete: Vaše nejoblíbenější příchuť odkryje charakter i sexuální náruživost!

Podle statistik vede na žebříčku popularity zmrzlina vanilková.

létu zmrzlina neodmyslitelně patří. Víte však, že z toho, jakou příchuť máte nejraději, se dá zjistit, jakými vlastnostmi disponujete i to, co pro vás znamenají vztahy, láska a sex?

Samozřejmě že nepředpokládáme, že si občas nedáte i jiný druh zmrzliny, abychom se ale dobrali nějakého výsledku, je třeba si vybrat jen jeden kopeček z následující desítky.

1. Vanilková zmrzlina

Lidé, již mají v oblibě vanilkovou zmrzlinu, jsou přizpůsobiví a flexibilní. Bývají trpěliví a máloco je vyvede z míry. Jsou citově založení, preferují dlouhodobé vztahy. V životě potřebují lásku a materiální jistotu.

2. Čokoládová zmrzlina

Milovníci čokoládové zmrzliny mají optimistickou povahu a smysl pro humor. Šíří kolem sebe dobrou náladu, chuť do života z nich přímo sálá. Umějí si prosadit to, co potřebují. V sexu jsou velice vášniví.

3. Jahodová zmrzlina

Ti, co zbožňují jahodovou zmrzlinu, jsou pilní a pracovití. Druhými lidmi bývají oblíbení pro své přátelské chování a takřka trvalý úsměv na tváři. V milostné sféře mají rádi něžnosti, mazlení a dlouhé předehry.

4. Citrónová zmrzlina

Pokud si nejčastěji dopřáváte citrónovou zmrzlinu, jste temperamentní, čestní a spravedliví. Umíte si prosadit svůj názor, věci řešíte diplomaticky, vyhýbáte se konfliktům. V sexu jste divocí a víte, jak dát najevo, po čem toužíte.

5. Oříšková zmrzlina

Jedinci, kteří si zamilovali oříškovou zmrzlinu, jsou spolehliví a pečliví. Vždycky si jdou cílevědomě za tím, co chtějí, dokud toho nedosáhnou. Zaskočit by je mohli nenadálé změny. V lásce jsou romantičtí a stálí.

6. Pistáciová zmrzlina

Zbožňovatelé pistáciové zmrzliny jsou sebevědomí a kreativní. Nechtějí splývat s davem, potřebují za každé situace vynikat. Baví je flirtování, rádi si s opačným pohlavím pohrávají. V posteli mívají vysoké nároky.

7. Pomerančová zmrzlina

Lidé, co dávají přednost pomerančové zmrzlině, jsou zvídaví, láká je všechno nové. Nadšeně se vrhají z jednoho dobrodružství do dalšího, nesnáší nudu. Ve vztahu potřebují volnost, neradi se nechávají omezovat.

8. Banánová zmrzlina

Jestliže milujete banánovou zmrzlinu, jste uctiví a komunikativní, umíte vycházet s ostatními. Dovedete si život vychutnávat naplno. V lásce jste vybíraví, víte totiž dobře, co chcete, v partnerství i sexu.

9. Višňová zmrzlina

Jedinci, již si oblíbili višňovou zmrzlinu, jsou charismatičtí, zodpovědní a zdrženliví. Emoce příliš neukazují, radši se spoléhají na svůj rozum. Na experimenty v posteli si moc nepotrpí, vyhovuje jim klasika.

10. Malinová zmrzlina

Milovníci malinové zmrzliny jsou energičtí a rázní. Dokážou se prosadit a dát okolí jasně najevo, když s něčím nesouhlasí. Ve vztahu je pro ně důležitá věrnost, na druhou stranu oni sami vyžadují svobodu.

A teď už hurá do cukrárny :-)

Mohlo by vás zajímat

Další články