Už víme, jak si poradit v posteli s Vodnářem, Pannou a Lvem. Je čas se trochu posunout a posvítit si na požitkářské Váhy.

1. Bedra a zadek

Pokud nevíte, jak Váhy pořádně nažhavit, vsaďte na oblast beder a zadečku. Tyto dvě místa mají Váhy obzvlášť citlivá. Doteky, hlazení, škrábání, kousání, líbání… za to všechno vás Váhy odmění skvělým sexem.

2. Mentální stimulace

Na Váhy je nutné se napojit nejen fyzicky, ale psychicky. Musí mít pocit, že jste nejen jedno tělo, ale i jedna duše. Váhy neumějí mít sex bez lásky. Málokterou Váhu přivedete k orgasmu, pokud ji totálně neodevzdáte kromě svého těla i svoje srdce.

3. Jděte na to po ránu

Pokud hodláte ukořistit Váhy, měli byste vědět, že jsou to milovníci ranního sexu a že vyvrcholení po ránu je pro ně klíčem k celodenní dobré náladě.

4. Erotické masáže

Další věc, kterou byste měli Váhám dopřát. Nepospíchejte se samotným sexem, věnujte se jemné masáži celého těla i intimních partií. Klidně i během milování.

5. Řekněte to nahlas

Jestli se vám na vaší Váze cokoliv líbí, a to se tak nějak předpokládá, když se s ní chcete milovat, určitě si to nenechávejte pro sebe a řekněte to nahlas. Váhy milují komplimenty a lichotky. Mazat med kolem pusy. Neustále. To je ta správná cesta, jak udělat Váhy v posteli šťastné a (u)spokojené.

Chcete znát svůj erotický horoskop? Stačí kliknout zde.