Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Milovaná Popelka po roce na veřejnosti: Libuše Šafránková šla do hospody!

+ Dalších 15 fotografií
Legendární Popelka
Stejně jako před rokem i letos se Libuše Šafránková (65) objevila na veřejnosti s prvním sněhem. Přistihli ji při cestě do hospody, kde slavil hereččin manžel Josef Abrhám (79) v pátek narozeniny. Nesmrtelná Popelka pak řídila domů, aby si mohl Abrhám dát pár panáků.

Do roka a do dne! Libuše Šafránková se téměř na píď přesně trefila do data, kdy ji loni nafotili při bloudění po sídlišti, a po dvanácti měsících se znovu objevila na veřejnosti.

Herečka jela s manželem Josefem Abrhámem do zapadlé pražské hospody, kde skromně oslavili jeho 79. narozeniny. Syn Josef Abrhám ml. (41) přivedl všech pět vnoučat, která do poněkud depresivního „večírku“ vnesla alespoň trochu radosti.

Šafránková do společnosti chodila pravidelně, naposledy v roce 2014. Potom statečně bojovala s rakovinou plic. A přestože zákeřnou nemoc se jí podařilo zdárně porazit, od té doby chodí ven spíš sporadicky.

Legendární Popelku ale příští rok čeká velký návrat, i s Abrhámem totiž hrají v chystané pohádce Princ Mamánek. Film má naplánovanou premiéru právě na rok 2019. Tak herečku zřejmě budeme vídat zase častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články