Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Miloš Zeman dostal kytici růží od ženy, se kterou přišel o panictví!

Miloš Zeman si to uměl zařídit!
Miloše Zemana potěšil ve středu velmi nezvyklý dárek. Během setkání s občany dostal totiž kytici růží od ženy, se kterou před padesáti lety přišel o panictví.

Prezident Miloš Zeman (72) býval nejspíše v mládí opravdový kanec. Podle serveru novinky.cz ve středu obdržel kytici růží od ženy, se kterou přišel o panictví.

I když je to více než padesát let, jeho dávná ctitelka na to nejspíše nezapomněla. Kytici prezidentovi zanechala v Konstantinových Lázních na Tachovsku, kde k aktu mělo kdysi dávno dojít.

Žena je prý známá tím, že se touto událostí ráda chlubí. Mělo se jednat o naprosto klasické setkání s občany, ke kterému dochází běžně. Ovšem prezident za nepřítomnosti své manželky několikrát zmínil ženu ze svého mládí.

„Tří týdny jsem si tu tehdy léčil srdeční vadu, která se jmenovala systolický šelest. Díky Bohu i díky Konstantinovým Lázním jsem si ji vyléčil a jsou vzpomínky, na které opravdu nelze zapomenout, protože dobře víte, že v životě je vždycky něco poprvé,“ vysvětloval Miloš Zeman.

Na konci setkání byl prezident mile překvapen. Místní starosta Karel Týzl předal prezidentovi kytici růží s komentářem: „Zanechala vám ji tu žena, abyste na ni po těch letech nezapomněl.“

Zeman poté neskrýval potěšení a úsměv na tváři.

Mohlo by vás zajímat

Další články