Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Milionář unesl holčičku (†7), znásilnil ji, mučil a zavraždil. Policie ho dopadla po předávkování kokainem!

Zdroj: facebook.com
Milionář Rafael Uribe Noguera (38) z Bogoty z Kolumbie, který je uznávaným architektem, unesl 7letou dívku Yulianu, když si zrovna hrála před domem. Později ji brutálně mučil, znásilnil a zavraždil. Policisté našli její tělo v jeho luxusním bytě.

Architekt Rafael Uribe Noguera (38) z Bogoty z Kolumbie si začátkem prosince vyčíhl malou holčičku Yulianu Samboní (†7) z chudinské čtvrti, když si hrála venku se svými bratry. V nestřeženém okamžiku ji naložil do auta a ujel. Bezbrannou holčičku odvezl do svého bytu, kde ji pak brutálně znásilnil a zavraždil Těla se pak ani nesnažil zbavit a policisté tělíčko dívenky našli právě v jeho luxusním bytě. Na případ upozornil portál kienyke.com.

Muž dívku před smrtí mučil, protože měla tělo plné šrámů a modřin. Na jejím těle byly také nalezeny stopy po znásilnění a škrcení. Po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Dopaden byl na klinice, kam přišel po předávkování kokainem

Rodina holčičky je na dně. Do země se přistěhovali kvůli občanské válce, která byla v jejich regionu. Mysleli si, že je v Bogotě čeká lepší budoucnost a dostali naději na nový život. Nyní se jim ale vše zhroutilo. Matka se po smrti dívky složila, otec při pohledu na tělo své dcery propadl v pláč Lidé protestovali před klinikou a křičeli vrahu. V zemi tento případ vyvolal velké pobouření.

Související články

Další články