Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milionář obviněný ze znásilnění: „Jen jsem do ní upadl!“ Rozsudku nebudete chtít věřit

Ehsan Abdulaziz vyvázl bez trestu.
Zdroj: twitter.com
Saudský developer Ehsan Abdulaziz (46) byl obviněn ze znásilnění opilé dívky, která přespávala v jeho londýnském bytě. Teenagerka tvrdí, že se nad ránem probudila, milionář na ní ležel a znásilňoval ji.

Abdulaziz ale k soudu přišel s jinou historkou a ta vás bude do jisté chvíle velmi bavit. Občan Saudské Arábie tvrdí, že byl společně se dvěma dívkami na divoké jízdě Londýnem a v pozdních nočních hodinách se nabídl, že u něj mohou obě přespat. V podstatě gentleman, že?

Následně se dle své verze s jednou z teenagerek vyspal. Té druhé odpočívající na gauči chtěl ale údajně jen nabídnout tričko na spaní či zaplatit taxík domů. Proto přešel k místu, kde spala. Dívka ale prý Abdulazize sváděla a strčila si jeho ruku do rozkroku. Milionář následně ztratil rovnováhu a na teenagerku upadl. Bohužel mu v tu chvíli čouhal penis z trenek, a tak se podle obhajoby dostalo Abdulazizovo DNA do rozkroku mladé Angličanky.

Také vždycky, když jdete vzbudit návštěvu, nejprve vytasíte penis?

Nevíme, proč by dívka saudského milionáře obviňovala ze znásilnění, když by ho sama sváděla, ale soudce to bohužel evidentně věděl.

Abdulazize totiž zbavil všech obvinění a 46letý muž tak za mříže ani nenakoukne.

Související články

Další články