Miley Cyrus (20) si před časem ostříhala a odbarvila vlasy, aby se pak mohla se svým novým účesem fotit i na záchodě a denně o něm napsat asi 15 tweetů. Jakmile se nějaká žena na planetě rozhodla zkrátit si vlasy podobně jako ona, honem běžela říct všem, co ji byli ochotni poslouchat, že ji kopíruje. V show Kelly Osbourne (28) prohlásila, že s dlouhými vlasy už ji nikdy nikdo neuvidí.

Takže teď Miley logicky prohlásila, že krátkých vlasů už má dost a nechá si je zase narůst dlouhé. Zřejmě konečně pochopila, že dokud bude vypadat jako odvržené dvojče Justina Biebera, co vyplazuje jazyk častěji než Gene Simons v dobách největší slávy kapely Kiss, její snoubenec Liam Hemsworth (23) si ji nikdy nevezme.

Ten se mimochodem na poslední akci, kde se objevil po boku zpěvačky, měl k Miley asi jako Vladko Dobrovodský (32) k dívčí vagíně. Také se poslední dobou párkrát „neurčitě“ vyjádřil k tomu, že nechápe, proč mají někteří lidé potřebu sdílet každý detail svého života s celým světem. Miley kupodivu ještě peroxid zcela neumrtvil mozek a zřejmě jí došlo, o kom se mluví.