Image malé holčičky se Miley Cyrus (24) moc dlouho nedržela. Z roztomilé Hanny Montany se stala upocená rebelka, která střídala drogy a večírky jedna báseň. Nebála se ani odpálit marihuanovou cigaretu na podiu, přímo při předávání cen MTV.

Kvůli tomu, že to tak trochu přeháněla, ji tehdy opustil její milovaný Liam Hemsworth. Že to byl pro Miley bolestivý rozchod asi pochopila celá planeta,, pěkně mu to vytmavila ve slavném songu Wrecking Ball. Uplynul nějaký čas a Liam se k Miley vrátil. Slíbila mu totiž, že se polepší a zbaví se svých závislostí, především té na marihuaně, která mu vadila nejvíc.

Miley je totiž po Snoop Doggovi asi největší zkuřka showbussinesu. Dokonce i její otec Billy Ray Cyrus se ji snažil několikrát dostat na léčení, což je trochu paradox, vzhledem k tomu, že to byl hlavně on, kdo ze své dcery udělal mašinu na peníze a tlačil ji stále do popředí už v útlém věku.

„Mám hodně energie, vždycky jsem měla strašně moc energie. Taky mám dost sklony k závislostem. Vím o tom a bojuji s tím. Je to něco, na čem musím ještě zapracovat.“ přiznala Miley v nedávném interview pro SiriusXM. „Pořád jsem na mejdanech centrem dění. Pořád chodím na večírky. Prostě tam jenom sedím a balím jim brka. Umím totiž pěkně tlustá brka, a tak jim je balím“ přiznala dál Miley.

Jointy už prý jenom balí a nekouří, vztah s Liamem je pro ni totiž posvátným, ale je pouze otázkou času, jak dlouho mladičké rebelce její předsevzetí vydrží. Nebo vydrží se silnou vůlí už napořád? Na to jsme tedy velmi zvědaví.