Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus na benzínce ukázala svoje nekonečně dlouhé nohy!

Takhle sexy je při tankování Miley Cyrus.

Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (20) si svoje outfity musí vybírat s jasným záměrem. Nedávno musela udělat velkou radost pumpařům v Los Angeles, kde tankovala se svou károu.

Miley si tentokrát oblékla ultrakrátké šortky, tričko s nápisem Sex, Drugs & Rap, na hlavu nasadila kšiltovku a na nohy nazula vysoké podpatky. Možná se tímto oblečením snaží provokovat svého snoubence Liama Hemswortha. Přestože se několikrát spekulovalo o tom, že se pár rozpadl, Miley nedávno pro britskou verzi magazínu Elle prohlásila, že jsou stále spolu a na léto plánují svatbu, což se snažila dokázat zásnubním prstýnkem na své ruce. „Máme spolu dům a dva psy. Dříve jsme byli k médiím sdílní, ale teď už si chceme zachovat soukromí a veřejnosti nic neříkat. Je to tak lepší, protože jsme na to doplatili,“ řekla Cyrus magazínu.

Herečka a zpěvačka se zasnoubila s třiadvacetiletým hollywoodským hezounem loni v létě. Potkali se v roce 2010 při natáčení romantické komedie Poslední píseň.

Mohlo by vás zajímat

Další články