Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Milenka podle horoskopu: Které znamení nezná slovo stud a kdo je největší postelová mašina?

Zdroj: Instagram
Jste divoká holka, která dá každému, kdo se zeptá? Nebo jste citlivá a stydlivá romantička? Co o vás říkají hvězdy? Jdeme na to!

Býk

Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická a neuvěřitelně smyslná. Umělkyně ve svádění. Tělo partnera s oblibou zkoumá jazykem. Nesnáší drsný sex a nerada experimentuje. Milostná hra s Býčicí dovede muži vyrazit dech. Náročná milenka.

Beran

Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.

Blíženci

Na Blíženkyni platí dlouhé předehry a erotické hry, milování si chce naplno užít, nevadí jí ani rychlovka. Ráda mění polohy, je nápaditá, všechno musí vyzkoušet. Muže dokáže při sexu šokovat, je plná překvapení. Něžná i dračice. Ženy narozené v Blížencích mívají sklon k bisexualitě, některé i k sadismu.

Rak

Žena ve znamení Raka je jemná a citlivá, miluje mazlení a neustálé dotyky. Hrubost ji odpuzuje, má strach z brutality, v představách se jí však zabývá. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro muže cokoliv. Mistrovsky mu to umí udělat rukou. Račice nejradši leží pod ním, v extázi křičí rozkoší a při orgasmu pláče.

Lev

Lvice sex zbožňuje. Není snadné ji uspokojit, sebevědomá a dominantní je i v posteli. Přítulná kočka i šelma. Má ráda něžné komplimenty, ale i trošku tvrdosti, surovost odmítá. Vzrušuje ji představa přistižení při sexu. Pro ženu ve Lvu je orgasmus důležitý, umí dát najevo, na co má chuť. Výstřední praktiky nevyhledává.

Panna

Žena narozená v Panně potřebuje procítěné předehry, něhu a romantiku. Experimenty ani erotické pomůcky ji nelákají. Partnerovi v lecčems vyhoví, těší ji činit ho šťastným, vytyčí mu však přesnou hranici. Uspokojí se při misionářské poloze, vyhovuje jí i pozice 69. Některé Panny si dopřávají sex ve třech.

Váhy

Váha vnímá sex jako umění. Vyžaduje dlouhou předehru, dokonalé prostředí a lichotky. Nespěchá, milování si chce vychutnat. V posteli je hravá a nápaditá, nelze jí upřít smysl pro dramatičnost. Když se jí zmocní touha, dává to znát. Ženy ve znamení Vah vzrušují erotické masáže a penis mezi ňadry.

Štír

Žena ve Štíru miluje živočišný sex. Požitkářka bez zábran. Jako milenka bývá náročná, od partnera očekává sexuální výdrž. Je aktivní a vášnivá, rozpálí vás už svými slovy. Na sex se Štírkou nikdy nezapomenete. Dělá ji šťastnou, když muž sténá rozkoší. Bohyně orálního sexu. Nezřídka okusí i lesbickou lásku.

Střelec

Střelkyni sex baví, s oblibou zkouší nové věci, nesnáší stereotyp. Vydává se na lov, aby uspokojila své choutky. Jde rovnou na věc, v předehře se příliš nevyžívá. V posteli nezná stud, za každou cenu chce dosáhnout orgasmu. Žena narozená ve Střelci se ráda miluje v přírodě. Inklinuje ke skupinovému sexu.

Kozoroh

Žena v Kozorohu má ráda dlouhý sex a časté milování. Bez předehry se klidně obejde, romantika jí nic neříká. Je vášnivá a přístupná všemu, co dosud neznala, pokud ji to tedy těší. Má ráda orální sex a několik orgasmů za sebou. Je-li náležitě vzrušená, snese i tvrdší způsob milování, nebrání se poutům.

Vodnář

Vodnářka hledá něhu a porozumění, lásku si mnohdy idealizuje. Je obdařena hravou fantazií, užívá si nové polohy a sex na netradičních místech. Žena ve znamení Vodnáře miluje předehry, neustále vymýšlí, jak by mohla partnera vzrušovat, drsnější praktiky odmítá. Problém jí nedělá ani sex se ženou.

Ryby

Pro ženu v Rybách je souznění duší přednější než fyzický akt. Vychutnává si předehry a zbožňuje orální sex. Ráda zkouší erotické pomůcky, baví ji experimentovat. Je poddajná, v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc. Herečka. Křičí a sténá, je přesvědčená, že to stupňuje mužovo vzrušení.

Zajímá-li vás, jak si povedete na milostném poli, osobní a erotické horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu najdete každý den zde.

Související články

Další články