Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Milenec Scarlett Johansson se svatbou ostrouhal: Je moc chudý!

Scarlett Johansson
Zdroj: Facebook

Je jí sice teprve osmadvacet, ale už stihla tato zářivá hvězda Hollywoodu velké životní změny. Osudově se zamilovat, vdát se, rozvést a teď to mělo vypadat, že našla další vztah, ve kterém by zakotvila nadobro. Ale nakonec zbudou jejímu příteli Romainu Dauriacovi oči pro pláč, herečka mu totiž vzkázala, že na svatbu může zapomenout! Pravý důvod si samozřejmě nechala pro sebe, ale nabízí se sám – Romain ho má možná velkého, ale na Scarlett je prostě moc chudý.

Ještě nedávno byla spatřena na romantické procházce s obrovským zásnubním diamantem na ruce, ale vzpomínky na nevydařený dvouletý sňatek s Ryanem Reynoldsem a strach z toho, že ho bude muset živit, nejspíš udělaly svoje. Scarlett si nečekaně stáhla drahý kámen z prstu, i když pro udržení vztahu s francouzským novinářem Dauriacovem dělala první poslední. Svůj čas dělila mezi něj a natáčení nejnovějšího trháku Hitchcock a stydlivého milence držela stranou médií. Přílišný zájem veřejnosti totiž stál za krachem jejího posledního vztahu s áčkovou hollywoodskou hvězdou Seanem Pennem (52).

Scarlett zatím drží svůj románek s francouzským novinářem na volnějším řetězu a zásnuby byly podle ní krokem vedle: „Vdala jsem se, když jsem byla mladá, a bylo to velmi romantické. Vlastně se mi ten pocit líbil, ale teď je to něco jiného. Funkční vztah nemusí stát jen na svatbě a o manželství jsem nikdy nepřemýšlela. Není to divné? Nutí mě k tomu akorát dotazy lidí, kterým do toho nic není.“

Hm, takže je to kvůli prachům!

Související články

Další články