Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Milenec podle astrologie: S jakým znamením zažijete nejlepší sex a kdo je v posteli fakt eXtra třída?

Zdroj: Profimedia.cz

Prozradili jsme vám, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s flirtováním, líbáním i nevěrou Nastal tedy čas hupsnout k nim i do postýlky. Dneska se podíváme na to, jak si v sexu vedou pánové, dámy nechť prominou, vás si proklepneme příště.

Beran

Z Berana sex doslova vyzařuje, provozovat ho s ním můžete kdekoliv. Cizí mu není ani skupinový sex. Muž v Beranu je vášnivý, divoký a živočišný, má skvělou fyzičku. Neradno si s ním zahrávat, pokud ho nažhavíte, zapomeňte na nějaké upejpání. V posteli je dominantní a vzrušuje ho hlasité sténání. Líbí se mu, když před ním partnerka klečí a on si ji bere zezadu.

Býk

Býci na sexu staví celý vztah. Mají obrovskou výdrž, snadno vás utahají, dokážou promilovat celou noc. Nespěchají, snaží se o co nejdelší a nejkvalitnější prožitek. Muž narozený v Býku je obdařen přímo animálním instinktem, jeho vilnost lze srovnat s chlípností býka během páření. Fantazií moc neoplývá, přednost dává spíše konvenčním polohám, zbožňuje orální sex.

Blíženci

Muž ve znamení Blíženců rád experimentuje, všechno nové a neznámé chce vyzkoušet. Miluje erotickou konverzaci, hry a momenty překvapení. Když ho chtíč přemůže po cestě domů, udělá vám to klidně už ve výtahu. Během sexu s oblibou střídá pozice, řídí se momentálními choutkami. Blíženci hledají inspiraci v pornu, ani v posteli nezavřou pusu. Je mezi nimi dost bisexuálů.

Rak

Raci mají rádi dlouhé předehry, mazlení a něžné doteky. Jsou romantičtí, pozorní a jemní, na výstřelky si tolik nepotrpí, nesnáší vulgaritu a hrubosti. Mívají zálibu v ženských ňadrech a milují felaci. Nejoblíbenější poloha muže v Raku je, může-li ležet pod ženou a pevně ji držet za hýždě. Při sledování porna a masturbaci ho velice rajcuje představa sexu mezi více lidmi.

Lev

Muž narozený ve Lvu je silně sexuálně založený. V ložnici se potřebuje cítit jako král, musíte ho obdivovat a chválit. Při sexu je energický, vášnivý a hravý, rád si v posteli i zařve. Jeho partnerka by měla mít takřka akrobatické nadání a dobrou kondici. Lev má sklon k voyeurismu, rád pozoruje, jak narůstá ženino vzrušení. Když ji přivede k orgasmu, dodá mu to pocit mužné síly.

Panna

Muž v Panně vnímá sex zejména jako fyzickou potřebu. Křičet rozkoší ho zřejmě neuslyšíte, zato vás překvapí vynikající technikou. Je ohleduplný a něžný, pro uspokojení ženy udělá maximum. Panny bývají zdánlivě chladné, romantiku a vášeň od nich nečekejte, jestliže se však rozdovádí, jejich chtíč nezná mezí. Rádi partnerku milují zezadu a kochají se jejím pozadím.

Váhy

Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. Rád si vychutnává dlouhé předehry a oddává se erotickým fantaziím. Je to něžný, pozorný a zkušený milenec. Vulgaritu odmítá, více myslí na partnerku než na sebe. Váhy mají vysoké nároky i v sexu. Tajně, později otevřeně, si přejí dovádět v pelíšku se dvěma ženami. V tomto znamení se rodí většina gigolů.

Štír

Štíři prožívají erotiku intenzivně. Milování s nimi je vášnivé a živočišné, jejich sexualita nezná hranice. Rádi experimentují a libují si v extrémních prožitcích. Jsou nekonvenční a nenasytní. Mají rádi i anální sex, rychlovky nemusí. Ženské tělo zná muž ve Štíru dokonale, partnerku touží ovládat. Jazykem ji dokáže vzrušit až tak, že ho úpěnlivě prosí, aby jí to konečně udělal.

Střelec

Střelec má rád lov, instinkt mu už napoví, jak tu, po níž dychtí, polapit. V sexu dává přednost kvantitě před kvalitou. Zvládá plno technik a nejrůznějších poloh. Nepřekonatelný je rozhodně v erotických masážích, ví přesně, kde má partnerka erotogenní zóny. Muž narozený ve Střelci je v posteli přístupný čemukoli, pořád vymýšlí něco nového a mívá po ruce nějaké překvapení.

Kozoroh

Muž v Kozorohu si v erotice libuje, je to náročný milenec. Dokáže vycítit, co se ženě líbí a neustále se v tom zdokonaluje. Chce mít všechno pod kontrolou. Právem je hrdý na svou sexuální výdrž. Užívá si rád i v poloze, kdy na něm partnerka sedí a on se téměř nemusí pohybovat, jenom si vychutnává rozkoš. Mnohý Kozoroh praktikuje sadomasochistické hrátky.

Vodnář

Pro Vodnáře je důležité duševní splynutí s partnerkou. Miluje něžnosti a dlouhé předehry. Vzrušuje ho, když si žena hraje s jeho vlasy a hladí ho po šíji. Muž ve znamení Vodnáře je v posteli neuvěřitelně kreativní. Hry, převleky, erotické pomůcky, sex musí být proměnlivý, stejný průběh ho nudí. V oblibě má drobné rychlé pohyby střídané s pomalejšími a jdoucími do větší hloubky.

Ryby

Muž v Rybách vyhledává sebejisté a zkušené milenky. Při milování je romantický, něžný i vášnivý. Má rád předehry a minimum řečí. Rybí erotika je nenápadná, ale rafinovaná. Dokáže-li se vám někdo oddat celým tělem i duší, je to právě Ryba. Sexuální pozice mění často, oblíbená je ta, kdy jsou oba v sedu, tvářemi k sobě. Jeho fantazie se točí kolem ženy, která ho krutě pokoří.

Pokud chcete vědět, co vám hvězdy nejen v sexu nachystaly, pro denní osobní a erotické horoskopy klikejte sem

Související články

Další články