Už to působí, že jde o příběh sejdeme se všichni v jedné posteli. Podle našeho zdroje Dereck se v minulosti hodně blízko stýkal s Rybníčkovou, jejich cesty se na chvíli rozešly a fotograf si začal s Agátou. „Teď se k sobě zase vrátili, minimálně na kamarádské úrovni. Hodně spolu řešili i tu Agátinu nevěru, to je k sobě zase přiblížilo,“ řekl nám náš zdroj.

Redakce oslovila fotografa, jak to tedy ve skutečnosti s oběma děvčaty má. „Janu znám, ale nechodíme spolu. Teď jsme ale spolu byli na šlapadlech, jsme spolu jen kamarádi, známe se přibližně rok,“ mlžil Dereck s tím, že s Agátou aktuálně není v kontaktu a dítě určitě není jeho.

A kdo že je Jana Rybníčková? Jde o zpěvačku, která na sebe upozornila svou účastí v pěvecké show Hlas Česko Slovenska a je adoptivní dcerou známé herečky Hany Čížkové, kterou lidé znají z Troškových filmů. A i když fotograf a nadaná zpěvačka o sobě tvrdí, že jsou jen kamarádi, jde o podobná slova, která před provalením nevěry používala i Agáta. Tehdy si totiž také našla „jen“ kamaráda.