Sexy svalnatý uprchlík okouzlil Angelu, která pracovala ve vězení jako dozorkyně. Hned se do něj zamilovala a dělala vše, co mu na očích viděla. Nakonec mu dokonce pomohla uprchnout z vězení během její noční směny, kdy její kolega spal. A samozřejmě utekla s ním. Vydali se autem BMW X1 do Itálie. Milenci byli na útěku měsíc, v březnu ale byli dopadeni.

Zatčeni byli v malém městečku Romano di Lombardia, nedaleko Milána. Kiko se vrátil do vězení a Angela byla propuštěna na kauci, nyní je v domácím vězení a čeká na soud. Oba dva jsou smutní a navzájem si moc chybí. A tak mají jedno speciální přání. Magdici požádala vedení věznice, aby mohla Kika navštívit ve vězení a mít s ním sex.

„Magdici ho miluje stejně teď jako na začátku,“ řekl její právník Urs Huber. Podle něj prý oba dva podali žádost, aby jim bylo umožněno strávit několik hodin spolu sami ve vězení. Schválit to musí nejvyšší soud. Huber si ale nemyslí, že jejich románek bude v blízké budoucnosti pokračovat.

Když se Magdici vrátila zpátky do Švýcarska, řekla, že je Kiko muž jejího života. „Nikdy jsem nepotakala člověka, který by byl tak upřímný, plný citu a bylo s ním tolik legrace,“ řekla Magdici. Kiko byl ve vězení za znásilnění 15leté školačky a za pokus o znásilnění 19leté ženy. Měl si odsedět 4 roky. Magdici je tak zamilovaná a fascinována Sýrií, že začala dokonce číst Korán.