Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milé dámy, taky chodíte rády bez podprsenky? Tenhle nečekaný objev vás jistě potěší!

Podprsenka je jen nutné zlo!
Zdroj: achiv

O spodním prádle se mluví jako o té nejpodstatnější části ženského šatníku.

Zatímco některé ženy podprsenky naprosto milují, jiné je berou jen jako nutné společenské zlo. Některé je však nosí jen proto, aby neměly povislá prsa.

Určitě si totiž vybavíte rčení, které nám naše předchůdkyně vštěpovaly již od puberty, tedy že nošení dobré podprsenky pomáhá podpořit pevnost hrudi, ulevit od bolesti zad a zapůsobit jako prevence povislých prsou.

Jenže nová francouzská studie zjistila překvapivý opak! Podprsenky podle ní pomáhají jen málo snížit bolesti zad a časem mohou dělat prsa mnohem povislejší a ochablejší než při jejich nenošení.

Podle průzkumů vědeckého měření měly ženy, které odložily své podprsenky, o 7 milimetrů vypnutější prsa každý rok. Vědci také zjistili, že se ženám bez podprsenky zvedly bradavky a vybledly jim strie!

Tenhle fakt vysvětlují lékařští výzkumníci tím, že podprsenky omezují růst podporující prsní tkáně, takže prsa chřadnou a degradují rychleji.

Takže, milé dámy, uznejte, že nejen letní počasí je dobrý důvod k tomu, potěšit mužské oko i svá ňadra tím, že onen diskutovaný titěrný kousek oblečení odložíme ze svého šatníku na dobu neurčitou!

P.S.: Pozor, ať si nevyrazíte zuby!

Související články

Další články